serwis naprawa drzwi pcv i aluminiowych warszawa

Naprawa drzwi PCV i aluminiowych - Warszawa | Serwis

serwis drzwi pcv i aluminiowych warszawa

Serwis i naprawa drzwi PCV i aluminiowych to najczęściej wykonywana przez naszą firmę usługa serwisowania drzwi za sprawą, iż to właśnie drzwi PCV są najczęściej kupowanym rodzajem drzwi balkonowych zarówno w Polsce i na świecie ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości w porównaniu z drogimi oknami aluminiowymi czy drewnianymi, a drzwi aluminiowe są niezwykle lekkie i charakteryzują się niezwykle dobrą izolacją akustyczną i termiczną co jest ich ogromnym atutem. Należy pamiętać, że w wyniku codziennego użytkowania nawet najlepsze modele drzwi PCV i aluminiowych z czasem ulegają różnym usterkom i zużyciu. Aby zminimalizować negatywne ich skutki lub całkowicie ich uniknąć, należy regularnie dokonywać przeglądu, konserwacji i niezbędnych napraw. Wybierając odpowiedni serwis drzwi powinieneś kierować się przede wszystkim doświadczeniem, profesjonalnym podejściem i wysokimi kwalifikacjami danej firmy. Już od kilkunastu lat zapewniamy Polakom szybką, fachową pomoc jeśli chodzi o serwis okien i drzwi.

Najczęstrze naprawy

naprawa drzwi pcv i aluminiowych warszawa

Najczęściej nasza praca polega na wykonywaniu pomniejszych prac serwisowych i niedużych napraw, bywa jednak, że należy wymienić poszczególne elementy lub odpowiednio je wyregulować. Świadczymy takie usługi jak: uszczelnienie drzwi, wymiana uszczelek, naprawa drzwi, naprawa, wymiana klamek, wymiana szyb, regulacja, konserwacja, naprawa lub wymiana okuć.
Dzięki naszym usługom możesz poprawić bezpieczeństwo Twoich domowników – możemy wymienić okucia na antywłamaniowe a także zamontować zewnętrzne rolety antywłamaniowe.
Oprócz napraw i serwisu, zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości akcesoriów, dodatków do montaży przy/na drzwiach takich jak: rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, plisy, verticale, plisy, moskitiery czy nawiewniki.
Ignorowanie uszkodzeń, usterek lub zaniedbywanie regularnego serwisowania drzwi PCV i aluminiowych może prowadzić z czasem do poważnych problemów z ich działaniem. To bardzo ważne, aby pamiętać o dokonywaniu regularnych przeglądów drzwi i okien – unikniemy sytuacji, gdy naprawa drzwi PCV i aluminiowych jest nieopłacalna i konieczna jest wymiana drzwi!

 serwisico

Serwis

Nie domyka się klamka, masz problemy z uchylaniem, otwieraniem, zamykaniem okien i drzwi, lub ich szczelnością? Zamów nasz serwis już dziś, a Twoje okna odzyskają pełną sprawność i funkcjonalność.

regulacjaico 

Naprawa

Kiedy psuje się okno lub drzwi, pojawia się widmo kosztownej wymiany. W firmie Afach uderzamy prosto w źródło problemu i usuwamy usterkę w najkrótszym możliwym czasie, chroniąc klienta przed dużo większymi kosztami związanymi z wymianą stolarki na nową.

wymianaico

Wymiana

Czasami potrzebujesz, sprawnej i fachowej wymiany okien lub drzwi. W sytuacji, gdy naprawa nie wchodzi w grę, oferujemy nowocześniejsze, trwalsze, chroniące przed negatywnymi skutkami pogodowymi okna i drzwi, wraz z profesjonalnym montażem.

Dlaczego AFACH?

Dlaczego serwis okien AFACH?

Serwis okien AFACH to zespół specjalistów, którzy skutecznie usuwają większość usterek, niemożliwych do zlokalizowania i naprawienia przez innych fachowców. Jesteśmy wszędzie tam gdzie ceni się bezpieczeństwo, jakość wykonania, realizację w dogodnych terminach i fachową pomoc na najwyższym poziomie.


 Nasi klienci...

Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy detal, szybka realizacja i fachowa obsługa zostały docenione przez klientów inywidualnych i firmy takie jak m.in. PGE Polska, PGNiG, Nestle Waters Polska, Sfinks Polska, Skanska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Kolporter, Komenda Stołeczna Policji, Fit 4 Fun, Atrium 21, Ministerstwo Skarbu Państwa i wiele innych.

Naszymi klientami są: Klienci indywidualni (Mieszkania, Domy), Firmy (Apteki, Zarządcy Nieruchomości, Developerzy, Restauracje, Sklepy itd.), Budynki Użyteczności Publicznej (Ministerstwa, Sądy, Policja, Banki, Szkoły, Szpitale itd.) Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje i Wiele innych.

Realizacje

.

 • realizacja1
 • realizacja2
 • realizacja3
 • realizacja4
 • realizacja5
 • realizacja6
 • Wyłamane przez wiatr drzwi stalowe z lewej, z prawej zamontowane nowe drzwi aluminiowe, zmieniony kierunek otwierania + zamontowane wiatrołapy po bokach wykonane z konstrukcji aluminiowej. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nałęczowska"
 • Wyrwane przez wiatr zawiasy w drzwiach aluminiowych. Naprawa polegała na zamontowaniu blach naprawczych na zewnętrznych częściach skrzydła i ramy tj. na zdjęciach i montażu specjalnych płaskowników od wewnątrz, wzmacniających mocowanie zawiasów. Regulacja + szklenie i drzwi śmigają jak nowe.
 • Drzwi połamane przez wiatr, wyrwane zawiasy. Naprawa polegała na zamontowaniu blach wzmacniających narożnych od wewnątrz i od zewnątrz skrzydła, a także na montażu nowych zawiasów, które zostały wzmocnione specjalnymi płaskownikami od wewnątrz. Na koniec szklenie + regulacja. Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Ursus.
 • Przyjechaliśmy wymienić okno..... i trochę się zasiedzieliśmy. Efekt po 4 dniach oceńcie sami.
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko dla Interesantów (Giełda Bronisze).
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko podawcze, Apteka przy Radiowej Warszawa.

Realizacje cd...

Dlaczego warto serwisować okna i co znajdujemy w okuciach w trakcie serwisu.

 
Głównym profilem naszej działalności jest serwis - naprawa okien i drzwi, jednak czasem zmuszeni jesteśmy wymienić stolarkę na nową.

 
Wykonane przeróbki - różne.

Kontakt

logokontakt

tel.: 607 108 158

e-mail: afachserwis@gmail.com

 

mapka

Działamy na terenie Warszawy, jej okolic, oraz woj. mazowieckiego.