naprawa okien aluminiowych warszawa

Naprawa okien aluminiowych - Warszawa | Serwis

Okna, które zostały wyprodukowane z aluminium, prawie zawsze cechują dwie rzeczy – izolacja akustyczna i izolacja termiczna. Aluminium jest bardzo lekkim materiałem, co sprawia, że wykonane z niego okna to lekka konstrukcja, co oczywiście jest dużym plusem. Mimo wszystko, okna aluminiowe mogą szybko ulegać zniszczeniu, dlatego to bardzo ważne aby odpowiednio często zapewnić im przegląd i dokonywać niezbędnych napraw. Takie działanie pozwoli nam cieszyć się oknami wykonanymi z aluminium przed naprawdę długi czas. Pamiętaj, aby przy wyborze firmy wykonującej serwis okien aluminiowych, kierować się przede wszystkim kompetencjami, doświadczeniem i profesjonalizmem danej firmy. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat a pozytywne opinie od mnóstwa naszych klientów potwierdzają, że jeśli chodzi o serwis okien, zawsze jesteśmy dobrym wyborem.

Serwisowanie okien aluminiowych

serwis okien aluminiowych warszawa

Jeśli chodzi o serwis okien, to do czynienia mamy zdecydowanie najczęściej z niewielkimi naprawami czy reperacjami, które są jednak niezbędne do prawidłowego funkcjonowania okna. Uszczelnianie okien, wymiana uszczelki, naprawa lub wymiana zepsutej klamki, regulacja, konserwacja, naprawa czy wymiana okuć, wymiana szyby to tylko niektóre czynności, których się podejmujemy.
Pomożemy zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim montując lub naprawiając zamontowane rolety zewnętrzne antywłamaniowe, a także wymieniając okucia na antywłamaniowe.
Oprócz napraw oferujemy także kupno różnych elementów do zamontowania przy swoim oknie. U nas kupisz rolety, plisy, verticale, moskitiery zarówno na okna jak i na drzwi balkonowe, a także nawiewniki. Wszystkie wyżej wymienione rzeczy dostarczymy i profesjonalnie zamontujemy tak, być mógł cieszyć się nimi jak najszybciej i przez długi czas.
Warto pamiętać o regularnym serwisowaniu posiadanych w domu okien i elementów przyokiennych. Pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, w których może okazać się, że naprawa okien aluminiowych jest nieopłacalna i należy wymienić całe okno. Zawsze służymy pomocą w kwestii serwisu i montażu – zapraszamy do kontaktu.

 serwisico

Serwis

Nie domyka się klamka, masz problemy z uchylaniem, otwieraniem, zamykaniem okien i drzwi, lub ich szczelnością? Zamów nasz serwis już dziś, a Twoje okna odzyskają pełną sprawność i funkcjonalność.

regulacjaico 

Naprawa

Kiedy psuje się okno lub drzwi, pojawia się widmo kosztownej wymiany. W firmie Afach uderzamy prosto w źródło problemu i usuwamy usterkę w najkrótszym możliwym czasie, chroniąc klienta przed dużo większymi kosztami związanymi z wymianą stolarki na nową.

wymianaico

Wymiana

Czasami potrzebujesz, sprawnej i fachowej wymiany okien lub drzwi. W sytuacji, gdy naprawa nie wchodzi w grę, oferujemy nowocześniejsze, trwalsze, chroniące przed negatywnymi skutkami pogodowymi okna i drzwi, wraz z profesjonalnym montażem.

Dlaczego AFACH?

Dlaczego serwis okien AFACH?

Serwis okien AFACH to zespół specjalistów, którzy skutecznie usuwają większość usterek, niemożliwych do zlokalizowania i naprawienia przez innych fachowców. Jesteśmy wszędzie tam gdzie ceni się bezpieczeństwo, jakość wykonania, realizację w dogodnych terminach i fachową pomoc na najwyższym poziomie.


 Nasi klienci...

Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy detal, szybka realizacja i fachowa obsługa zostały docenione przez klientów inywidualnych i firmy takie jak m.in. PGE Polska, PGNiG, Nestle Waters Polska, Sfinks Polska, Skanska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Kolporter, Komenda Stołeczna Policji, Fit 4 Fun, Atrium 21, Ministerstwo Skarbu Państwa i wiele innych.

Naszymi klientami są: Klienci indywidualni (Mieszkania, Domy), Firmy (Apteki, Zarządcy Nieruchomości, Developerzy, Restauracje, Sklepy itd.), Budynki Użyteczności Publicznej (Ministerstwa, Sądy, Policja, Banki, Szkoły, Szpitale itd.) Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje i Wiele innych.

Realizacje

.

 • realizacja1
 • realizacja2
 • realizacja3
 • realizacja4
 • realizacja5
 • realizacja6
 • Wyłamane przez wiatr drzwi stalowe z lewej, z prawej zamontowane nowe drzwi aluminiowe, zmieniony kierunek otwierania + zamontowane wiatrołapy po bokach wykonane z konstrukcji aluminiowej. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nałęczowska"
 • Wyrwane przez wiatr zawiasy w drzwiach aluminiowych. Naprawa polegała na zamontowaniu blach naprawczych na zewnętrznych częściach skrzydła i ramy tj. na zdjęciach i montażu specjalnych płaskowników od wewnątrz, wzmacniających mocowanie zawiasów. Regulacja + szklenie i drzwi śmigają jak nowe.
 • Drzwi połamane przez wiatr, wyrwane zawiasy. Naprawa polegała na zamontowaniu blach wzmacniających narożnych od wewnątrz i od zewnątrz skrzydła, a także na montażu nowych zawiasów, które zostały wzmocnione specjalnymi płaskownikami od wewnątrz. Na koniec szklenie + regulacja. Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Ursus.
 • Przyjechaliśmy wymienić okno..... i trochę się zasiedzieliśmy. Efekt po 4 dniach oceńcie sami.
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko dla Interesantów (Giełda Bronisze).
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko podawcze, Apteka przy Radiowej Warszawa.

Realizacje cd...

Dlaczego warto serwisować okna i co znajdujemy w okuciach w trakcie serwisu.

 
Głównym profilem naszej działalności jest serwis - naprawa okien i drzwi, jednak czasem zmuszeni jesteśmy wymienić stolarkę na nową.

 
Wykonane przeróbki - różne.

Kontakt

logokontakt

tel.: 607 108 158

e-mail: afachserwis@gmail.com

 

mapka

Działamy na terenie Warszawy, jej okolic, oraz woj. mazowieckiego.