naprawa okien drewnianych warszawa

Naprawa okien drewnianych - Warszawa | Serwis

serwis okien drewnianych warszawa

Okna drewniane wymagają szczególnej ochrony. Jak wiemy drewno "pracuje", co powoduje dość często rozszczelnienia i deformacje. To prawda, że drewno, dzięki swoim unikatowym właściwościom jest z całą pewnością niezwykle efektownym materiałem, który nada elegancji wnętrzu, jednak nie można zapominać, że regularnie przeprowadzany serwis  oraz naprawa okien drewnianych wydłuży żywotność okien i pozwoli ci cieszyć się ich pięknem przez długi czas. Przy wyborze firmy, która dokona przeglądu i ewentualnych napraw powinieneś kierować się doświadczeniem i profesjonalizmem danej firmy. Już od kilkunastu lat działamy na rynku serwisów okien, a mnogość pozytywnych opinii tylko potwierdza nasze wysokie kwalifikacje.

 

 

Usługi serwisowe drewnianych okien

serwis naprawa okien drewnianych warszawa

Jeśli chodzi o serwis okien drewnianych, najczęściej dokonujemy drobnych napraw i usług takich jak: regulacja, konserwacja, naprawa czy wymiana uszkodzonych okuć, przeróbka okna na otwierano-uchylne, wymiana szyb.
Aby zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny możesz zdecydować się także na wymianę okuć na okucia antywłamaniowe czy naprawę zewnętrznych rolet antywłamaniowych.
Nie zapominaj także o wymianie uszczelek, doszczelnieniu drewnianych okien. Taki zabieg ogranicza wydostawanie się ciepła i przyczynia się do znacznej oszczędności w rachunkach za ogrzewaniu.
Oprócz wymienionych wyżej usług, masz możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów, które następnie zamontujemy w Twoim domu. Z naszą pomocą zaopatrzysz się w rolety zewnętrzne, wewnętrzne, plisy, verticale, moskitiery montowane zarówno na oknach, jak i na drzwiach.
To niezwykle ważne, żeby pamiętać o regularnym serwisie drewnianych okien oraz o dokonywaniu regularnych napraw. Gdy tak robisz, zwiększasz żywotność okien, dbasz o energooszczędność swojego gospodarstwa domowego, a także zwiększasz bezpieczeństwo swojej rodziny. Długofalowe ignorowanie serwisu może prowadzić do powstawania nowych usterek, wtedy po długim czasie naprawa okien drewnianych może stać się nieopłacalna. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wymiana całego okna, co nieraz wiąże się z dużymi kosztami
.

 serwisico

Serwis

Nie domyka się klamka, masz problemy z uchylaniem, otwieraniem, zamykaniem okien i drzwi, lub ich szczelnością? Zamów nasz serwis już dziś, a Twoje okna odzyskają pełną sprawność i funkcjonalność.

regulacjaico 

Naprawa

Kiedy psuje się okno lub drzwi, pojawia się widmo kosztownej wymiany. W firmie Afach uderzamy prosto w źródło problemu i usuwamy usterkę w najkrótszym możliwym czasie, chroniąc klienta przed dużo większymi kosztami związanymi z wymianą stolarki na nową.

wymianaico

Wymiana

Czasami potrzebujesz, sprawnej i fachowej wymiany okien lub drzwi. W sytuacji, gdy naprawa nie wchodzi w grę, oferujemy nowocześniejsze, trwalsze, chroniące przed negatywnymi skutkami pogodowymi okna i drzwi, wraz z profesjonalnym montażem.

Dlaczego AFACH?

Dlaczego serwis okien AFACH?

Serwis okien AFACH to zespół specjalistów, którzy skutecznie usuwają większość usterek, niemożliwych do zlokalizowania i naprawienia przez innych fachowców. Jesteśmy wszędzie tam gdzie ceni się bezpieczeństwo, jakość wykonania, realizację w dogodnych terminach i fachową pomoc na najwyższym poziomie.


 Nasi klienci...

Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy detal, szybka realizacja i fachowa obsługa zostały docenione przez klientów inywidualnych i firmy takie jak m.in. PGE Polska, PGNiG, Nestle Waters Polska, Sfinks Polska, Skanska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Kolporter, Komenda Stołeczna Policji, Fit 4 Fun, Atrium 21, Ministerstwo Skarbu Państwa i wiele innych.

Naszymi klientami są: Klienci indywidualni (Mieszkania, Domy), Firmy (Apteki, Zarządcy Nieruchomości, Developerzy, Restauracje, Sklepy itd.), Budynki Użyteczności Publicznej (Ministerstwa, Sądy, Policja, Banki, Szkoły, Szpitale itd.) Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje i Wiele innych.

Realizacje

.

 • realizacja1
 • realizacja2
 • realizacja3
 • realizacja4
 • realizacja5
 • realizacja6
 • Wyłamane przez wiatr drzwi stalowe z lewej, z prawej zamontowane nowe drzwi aluminiowe, zmieniony kierunek otwierania + zamontowane wiatrołapy po bokach wykonane z konstrukcji aluminiowej. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nałęczowska"
 • Wyrwane przez wiatr zawiasy w drzwiach aluminiowych. Naprawa polegała na zamontowaniu blach naprawczych na zewnętrznych częściach skrzydła i ramy tj. na zdjęciach i montażu specjalnych płaskowników od wewnątrz, wzmacniających mocowanie zawiasów. Regulacja + szklenie i drzwi śmigają jak nowe.
 • Drzwi połamane przez wiatr, wyrwane zawiasy. Naprawa polegała na zamontowaniu blach wzmacniających narożnych od wewnątrz i od zewnątrz skrzydła, a także na montażu nowych zawiasów, które zostały wzmocnione specjalnymi płaskownikami od wewnątrz. Na koniec szklenie + regulacja. Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Ursus.
 • Przyjechaliśmy wymienić okno..... i trochę się zasiedzieliśmy. Efekt po 4 dniach oceńcie sami.
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko dla Interesantów (Giełda Bronisze).
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko podawcze, Apteka przy Radiowej Warszawa.

Realizacje cd...

Dlaczego warto serwisować okna i co znajdujemy w okuciach w trakcie serwisu.

 
Głównym profilem naszej działalności jest serwis - naprawa okien i drzwi, jednak czasem zmuszeni jesteśmy wymienić stolarkę na nową.

 
Wykonane przeróbki - różne.

Kontakt

logokontakt

tel.: 607 108 158

e-mail: afachserwis@gmail.com

 

mapka

Działamy na terenie Warszawy, jej okolic, oraz woj. mazowieckiego.