serwis okien pcv warszawa

Naprawa okien PCV - Warszawa | Serwis

serwis naprawa okien plastikowych warszawa

Okna PCV to najpopularniejszy rodzaj okien zarówno w Polsce jak i na całym świecie, ze względu na wysoką jakość wykonania dostępną w niewygórowanych cenach. Duża dostępność i ich popularność sprawia, że to właśnie z tym rodzajem okien mamy do czynienia zdecydowanie najczęściej. Aby znaleźć firmę, która odpowiednio dokona serwisu czy montażu okna PCV i powinieneś kierować się przede wszystkich doświadczeniem i profesjonalizmem danej firmy. Jesteśmy na rynku już od kilkunastu lat, a opinie naszych klientów potwierdzają nasze kompetencje. Korzystanie z naszych usług to gwarancja pełnego zadowolenia z efektów! Dlaczego warto nam zaufać i jakie usługi wykonujemy?

Dlaczego my?

naprawa okien pcv warszawa

To bardzo ważne, żeby dbać o odpowiedni stan okien i wszystkich jego elementów. Regularny serwis i naprawa okien PCV pomoże nam uniknąć problemów związanych z ignorowaniem usterek. Dzięki korzystaniu z usług i pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników masz pewność, że okna są bezpieczne, maksymalnie energooszczędne i działają poprawnie.

Posiadamy duże doświadczenie, ponieważ mamy z nimi do czynienia praktycznie na co dzień, dzięki czemu naprawa okien PCV nie stanowi dla nas wyzwania. Nasze usługi zawsze wykonujemy profesjonalnie i, w miarę naszych możliwości, maksymalnie szybko, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów. Dokonujemy małych napraw takich jak: regulacja, konserwacja naprawa czy wymiana uszkodzonych okuć, wymiana uszczelki, naprawa klamki, przeróbka okna otwieranego na otwierano/ uchylne
Możemy zadbać także o Twoje bezpieczeństwo – dokonamy niezbędnych napraw zewnętrznych rolet antywłamaniowych oraz wymienimy okucia na antywłamaniowe.
U nas możesz zaopatrzyć się także w przydatne dodatki. Oferujemy sprzedaż nawiewników oraz osłon okiennych – rolet zewnętrznych, wewnętrznych, plisów, moskitier do okien i drzwi – które następnie zamontujemy.

Zawsze staramy się dokonać niezbędnych napraw w miarę możliwości. Zdarza się jednak, że uszkodzenia okna lub jego elementów są na tyle duże, że konieczna może okazać się wymiana okna.

 serwisico

Serwis

Nie domyka się klamka, masz problemy z uchylaniem, otwieraniem, zamykaniem okien i drzwi, lub ich szczelnością? Zamów nasz serwis już dziś, a Twoje okna odzyskają pełną sprawność i funkcjonalność.

regulacjaico 

Naprawa

Kiedy psuje się okno lub drzwi, pojawia się widmo kosztownej wymiany. W firmie Afach uderzamy prosto w źródło problemu i usuwamy usterkę w najkrótszym możliwym czasie, chroniąc klienta przed dużo większymi kosztami związanymi z wymianą stolarki na nową.

wymianaico

Wymiana

Czasami potrzebujesz, sprawnej i fachowej wymiany okien lub drzwi. W sytuacji, gdy naprawa nie wchodzi w grę, oferujemy nowocześniejsze, trwalsze, chroniące przed negatywnymi skutkami pogodowymi okna i drzwi, wraz z profesjonalnym montażem.

Dlaczego AFACH?

Dlaczego serwis okien AFACH?

Serwis okien AFACH to zespół specjalistów, którzy skutecznie usuwają większość usterek, niemożliwych do zlokalizowania i naprawienia przez innych fachowców. Jesteśmy wszędzie tam gdzie ceni się bezpieczeństwo, jakość wykonania, realizację w dogodnych terminach i fachową pomoc na najwyższym poziomie.


 Nasi klienci...

Wieloletnie doświadczenie, dbałość o każdy detal, szybka realizacja i fachowa obsługa zostały docenione przez klientów inywidualnych i firmy takie jak m.in. PGE Polska, PGNiG, Nestle Waters Polska, Sfinks Polska, Skanska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Kolporter, Komenda Stołeczna Policji, Fit 4 Fun, Atrium 21, Ministerstwo Skarbu Państwa i wiele innych.

Naszymi klientami są: Klienci indywidualni (Mieszkania, Domy), Firmy (Apteki, Zarządcy Nieruchomości, Developerzy, Restauracje, Sklepy itd.), Budynki Użyteczności Publicznej (Ministerstwa, Sądy, Policja, Banki, Szkoły, Szpitale itd.) Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje i Wiele innych.

Realizacje

.

 • realizacja1
 • realizacja2
 • realizacja3
 • realizacja4
 • realizacja5
 • realizacja6
 • Wyłamane przez wiatr drzwi stalowe z lewej, z prawej zamontowane nowe drzwi aluminiowe, zmieniony kierunek otwierania + zamontowane wiatrołapy po bokach wykonane z konstrukcji aluminiowej. Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nałęczowska"
 • Wyrwane przez wiatr zawiasy w drzwiach aluminiowych. Naprawa polegała na zamontowaniu blach naprawczych na zewnętrznych częściach skrzydła i ramy tj. na zdjęciach i montażu specjalnych płaskowników od wewnątrz, wzmacniających mocowanie zawiasów. Regulacja + szklenie i drzwi śmigają jak nowe.
 • Drzwi połamane przez wiatr, wyrwane zawiasy. Naprawa polegała na zamontowaniu blach wzmacniających narożnych od wewnątrz i od zewnątrz skrzydła, a także na montażu nowych zawiasów, które zostały wzmocnione specjalnymi płaskownikami od wewnątrz. Na koniec szklenie + regulacja. Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Ursus.
 • Przyjechaliśmy wymienić okno..... i trochę się zasiedzieliśmy. Efekt po 4 dniach oceńcie sami.
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko dla Interesantów (Giełda Bronisze).
 • FIX - Stałe szklenie, przerobione na okienko podawcze, Apteka przy Radiowej Warszawa.

Realizacje cd...

Dlaczego warto serwisować okna i co znajdujemy w okuciach w trakcie serwisu.

 
Głównym profilem naszej działalności jest serwis - naprawa okien i drzwi, jednak czasem zmuszeni jesteśmy wymienić stolarkę na nową.

 
Wykonane przeróbki - różne.

Kontakt

logokontakt

tel.: 607 108 158

e-mail: afachserwis@gmail.com

 

mapka

Działamy na terenie Warszawy, jej okolic, oraz woj. mazowieckiego.